Máte dotazy ohledně chystaných akcí? Máte zájem o pronájem prostor?

Adventní koncert Inflagranti s hostem Josefem Vojtkem

Otázka:

Co vznikne, když se na jednom pódiu sejdou smyčcové trio, rockový zpěvák a pěvecký sbor z mateřské školky?

Odpověď:

Jedinečný a neopakovatelný hudební a pěvecký zážitek.

 

Po úvodní, dechberoucí skladbě přednesené třemi vílami vystupujícími pod názvem Inflagranti nastoupily na jeviště děti z místní mateřské školky a pod vedením paní učitelky Majky zcela suverénně odzpívaly několik známých vánočních písní. V tu chvíli v hledišti nezářily jen displeje mobilních telefonů, ale i zaslzené oči mnoha přítomných, pochopitelně hlavně maminek a babiček malých zpěváků. A když přišlo na společné vystoupení i s profesionálním hudebním doprovodem, a hlavně s rockerem Pepou Votkem, ohlas v hledišti nebral konce. Dětem tenhle zájem asi moc neříkal, zato pro rodiče to byl ještě nedávno nepředstavitelný zážitek.

Markéta Muzikářová (vedoucí hudebního tria) velice vkusným a humorným komentářem doplnila průběh dění, velkého uznání se jí dostalo od přítomných za pěkný přístup k dětem a za veselé společné spolukomentování. Vojtkův známý rockový pěvecký projev obohatil celé večerní vystoupení a závěrečné společné písně (opět s dětmi z mateřské školky) byly už jen třešničkou na dortu.

Nejen krása členek hudebního tria, ale hlavně jejich virtuozita zůstane mnohým úžasnou vzpomínkou. Trpělivější si na památku odnesli autogramy a společná foto.

 

Účast: totálně vyprodáno

Pořadatel: Kultura Solnice s.r.o.

Zpět nahoru