Máte dotazy ohledně chystaných akcí? Máte zájem o pronájem prostor?

Benefiční koncert pro Páťu

Další benefiční koncert pořádaný tentokrát na podporu malého Páti z Deštného v Orlických horách v jeho životně nelehkém období (Páťa totiž trpí velice závažným onemocněním – svalovou dystrofií).

V nádherně vyzdobeném sále – jak na jevišti, tak i u stolového uspořádání – se sešla společnost lidí, kteří ani v dnešní, rozhárané a předražené době, neváhali vyjádřit podporu malému Páťovi. Krásně připravený hudební program s nádechem blížících se Vánoc, doplněný působivým slovním doprovodem, určitě potěšil všechny přítomné včetně malého Páti a jeho rodiny.

I dnešního večera se potvrdila pravda, že pokud Češi znají přesně předmět podpory, jsou schopni učinit doslova zázraky. A ten se konal. Skupina Song se zřekla svého honoráře, Kultura Solnice převzala veškeré provozní náklady na svou stranu, vedoucí restaurace Společenského domu Petr Ulrich přidal výtěžek z večerního prodeje cukrovinek, aranžérka paní Sýkorová výtěžek z prodeje vánočních dekorací, k tomu kompletní suma za vstupné a mimořádné dobrovolné peněžní dary – celkový výtěžek z takto vydařené akce činil celkem 92.000,00 Kč.

A jaká byla reakce přítomných? To se nedá vypovědět, to se musí prožít.

Malému Páťovi můžeme přát hlavně to, aby mu nové potřebné pomůcky a vybavení co nejvíce ulehčily v jeho trápení a aby byl pořád tak veselým klučíkem, jakým byl po celou dobu pořadu.

Tímto Vás můžeme pozvat na další benefiční koncert, který se uskuteční 10. prosince v roce 2023.

Účast: 320 návštěvníků

Pořadatel: hudební skupina SONG z Týniště nad Orlicí a Kultura Solnice s.r.o.

Zpět nahoru