Máte dotazy ohledně chystaných akcí? Máte zájem o pronájem prostor?

Taneční kurz 2021

Když jsme zahajovali taneční kurz v září roku 2020, nikdo z nás nečekal, že se protáhne díky koronaviru o jeden celý rok. Celá skupina 39 mladých tanečníků stihla dokončit pouhých pět lekcí z původně plánovaných čtrnácti, když na nás dolehl lockdown krutě jak sibiřský mráz a uvěznil nás na dlouhou dobu do domácí péče.

Nastal čas druhé taneční sezóny a nám se původní počet rozšířil o dalších 30 žáků. Skupina z předchozího roku mohla znovu nastoupit od první lekce a tak se nám po sále pohybovalo téměř třicet pět nádherných mladých párů. Výuka zpočátku probíhala bez jakýchkoliv problémů, taneční mistři - manželé Prouzovi - zkušeně vedli své žáky ve správných stopách jednotlivých tanců, ale koncem listopadu to začalo vypadat, že ani tento kurz nebude v termínu dokončen.

Přísně dodržovaná pravidla (pravidelná kontrola bezinfekčnosti všech návštěvníků, nošení roušek i při tanci) nás nakonec přece jen protlačila až k závěrečnému věnečku. A že se nakonec stal opravdu krásnou tečkou za celým tanečním kurzem dokazují přiložené fotografie a příjemná hodnocení účastníků. Bohužel, ne všichni mladí tanečníci mohli být této společenské akci přítomni díky nemoci nebo nařízené karanténě.

Jako pořadatelé doufáme, že se žákům taneční kurz líbil, že zapomenou na těch několik nepříjemností z vládních opatření a že si v paměti uchovají jenom ty krásné chvíle z parketu solnického Společenského domu.

Velký dík patří i tanečním mistrům za vysoce profesionální a i tak trochu kamarádský přístup ke svým žákům.

Účast: 69 tanečníků + cca 80 rodinných příslušníků a kamarádů při každé lekci

             při věnečku celkem 230 účastníků

Pořadatel: KULTURA SOLNICE s.r.o.

Zpět nahoru