Máte dotazy ohledně chystaných akcí? Máte zájem o pronájem prostor?

Koncert Polického symfonického orchestru s Dashou

Tento koncert byl původně plánován jako zahajovací již na měsíc květen. Vzhledem k technickým změnám v rámci rekonstrukce však došlo k posunutí termínu slavnostního otevření Společenského domu o jeden měsíc a bohužel, v tomto čase už nebylo možné koncert k vytíženosti účinkujících zrealizovat. Náhradní termín byl tedy přesunut na září s tím, že takto zahájí celou novou kulturní sezónu. Večerní koncert byl během několika minut zcela vyprodaný a žádosti o vstupenky nebraly konce. Během několika dnů se však podařilo zajistit ještě odpolední vystoupení a tak byl na světě tzv. dvoják, který měl potěšit jak fanoušky PSO, tak i Dashi nebo pochopitelně obou.

To, co se dělo na jevišti a návazně i v hledišti, to si dokázal představit jen málokdo. Souhra hudebníků s dirigenty, zpěváky a publikem, neuvěřitelná živost a radost z přednesu, nálada zachvacující všechny přítomné – prostě a jednoduše „bomba“. Ohlasy nadšeného publika nebraly konce, hudebníci a zpěváci nadšení z prostředí, posluchačů a vynikající akustiky.

Děkujeme tímto ještě jednou manažerce Polického symfonického orchestru Petře Soukupové a zpěvačce Dashe za vstřícnost při sjednávání druhého koncertu.

Účast : 740 návštěvníků – plný dům

Pořadatel : KULTURA Solnice s.r.o.

Zpět nahoru