Máte dotazy ohledně chystaných akcí? Máte zájem o pronájem prostor?

Koncert v rámci festivalu F. L. Věka

Druh akce: Koncert
Žánr: Ostatní
Pořádá Spolek F. L. Věka

Vstupenky lze zakoupit zde: http://Vstupenky lze zakoupit zde: https://www.ticketportal.cz/event/Zahajovaci-koncert-se-Slovackovymi 

 

Velmi úspěšný crossoverový projekt Felixe Slováčka mladšího a jeho hostů je složen ze slavných filmových melodií s doprovodem klasického orchestru. Těšit se můžete na klasický repertoár včetně Wolfganga Amadea Mozarta, ale zazní i Ennio Moriccone či Freddie Mercury.

Felix Slováček jr. se představí v mnoha rolích, v neposlední řadě slovem uvede program a zmíní zajímavosti vybraných skladeb.

Jedná se o všestranného umělce – klarinetistu, zpěváka, dirigenta, herce. Od května 2008 působil na postu prvního klarinetisty v Karlovarském symfonickém orchestru, se kterým nyní spolupracuje jako sólista. Úspěšně vystoupil i s řadou dalších orchestrů, kde se představil jako zpěvák, klarinetista a saxofonista. Zúčastnil se turné k 70. narozeninám Karla Gotta a je členem Pražského saxofonového kvarteta.

 

Společně s ním vystoupí i jeho sestra Anna Slováčková, která se ve své hudební kariéře zúčastnila celostátního turné s Moravia Brass Band jako sólová zpěvačka po boku Milana Peroutky. Sólově zpívá i v Big Bandu Felixe Slováčka. V roce 2015 založila kapelu Aura.

 

Komorní filharmonii Pardubice - orchestr mozartovského typu zaměřující se především na interpretaci děl klasicismu, raného romantismu a komorně-orchestrálních skladeb 20. století – festivaloví příznivci dobře znají. Komorní filharmonie Pardubice patří již od svého založení v roce 1969 mezi špičkové české orchestry. Její pestrý repertoár sahá od barokních skladeb přes hudbu období klasicismu a romantismu až po soudobé kompozice a různé multižánrové projekty. Koncertuje na prestižních festivalech a natáčí mj. pro zahraniční společnost Naxos.

Další Nejbližší akce

Sexem ke štěstí

30.09.2022

Sexem ke štěstí

Pořádá Kultura Solnice s.r.o.

Detail akce

Cesta po Peru za Inckými památkami

06.10.2022

Cesta po Peru za Inckými památkami

Detail akce

Ztracené město

12.10.2022

Ztracené město

Pořádá Kultura Solnice s.r.o.

Detail akce

Cimbálový orchestr Marka Baloga v rámci Festivalu F.L.Věka

23.10.2022

Cimbálový orchestr Marka Baloga v rámci Festivalu F.L.Věka

Pořádá spolek F.L.Věka Dobruška

Detail akce

Přehled všech akcí

Zpět nahoru