Máte dotazy ohledně chystaných akcí? Máte zájem o pronájem prostor?

Sbor Police Symphony Orchestra

Druh akce: Koncert
Žánr: různý
Koncertní turné Sboru Police Symphony Orchestra

Police Symphony Orchestra, nadšenecké těleso z Police nad Metují, které šíří hudební euforii na každém kroku. V květnu 2022 založili i vlastní sbor a ten si k prvním narozeninám nadělil první samostatnou štaci! 28. 10. zavítá na 40 sborových zpěváků i s kapelou a sólisty Vendulou Příhodovou, Karolínou Soukupovou a Matějem Štruncem do Společenského domu v Solnici. Bude to svý, mladý a nadupaný. Chvíli chorál, chvíli lidový i popový. Prostě takový punk mezi sbory, který byste měli zažít.

www.policesymphonyorchestra.cz

Police Symphony Orchestra je banda muzikantů, zpěváků, dobrovolníků a srdcařů z Police nad Metují, městečka na okraji republiky. Punk mezi symfonickými tělesy, který šíří hudební euforii na každém kroku. Možná díky svému netradičnímu složení, energii i repertoáru od klasiky po Billie Eilish.

Hudbou sbližují stovky lidí, pomáhají a tvoří nezapomenutelné zážitky. Stihli vyprodat Lucernu, vystoupit na safari, hrát na vlnách Radiožurnálu i železničních nádražích, v době pandemie v amplionech městských rozhlasů po celé republice, v obřím šapitó i v O2 areně, ve skalách, na Velkém finále Smetanovy Litomyšle, kam přivezli jako překvapení francouzskou zpěvačku ZAZ. Rádi podporují benefiční projekty, skrz které věnovali už přes 3 miliony korun na pomoc potřebným.

Mezi uměleckými spoluprácemi PSO září jména jako Tomáš Klus, ZAZ, Jan Cina, Marta Kubišová, Lucie Výborná, Losers Cirque Company, Divadlo Járy Cimrmana, skladatel Jan Lstibůrek, básník a textař Robin Král nebo členové Baletu Národního divadla.

 

 

Vstupné 400,-/500,- Kč

Předprodej od 10. července 2023

Další Nejbližší akce

UNI BIG BAND Vamberk

25.08.2024

UNI BIG BAND Vamberk

Koncert orchestru UNI BIG BAND Vamberk.

Detail akce

Jakub Smolík recitál

16.09.2024

Jakub Smolík recitál

Recitál populárního českého zpěváka.

Detail akce

ETIOPIE ZTRACENA V ČASE

19.09.2024

ETIOPIE ZTRACENA V ČASE

Etiopie - krásná a zároveň drsná africká země, které se ne nadarmo říká kolébka lidstva. Přijďte si poslechnout poutavé povídání o této obrovské a divoké zemi, kde se zastavil čas. V podání místního cestovatele a fotografa Václava Balouse.

Detail akce

4 ROCKEŘI s operní pěvkyní

22.10.2024

4 ROCKEŘI s operní pěvkyní

Přijďte prožít nevšední atmosféru v interpretaci originálně upravených světových i českých hitů, převedených do rockového kabátu ...

Detail akce

Přehled všech akcí

Zpět nahoru